O nás

HEYNINCK & PARTNERS je mezinárodní advokátní kancelář se zaměřením na business a silným napojením na belgický a nizozemský trh. Již více než 20 let provázíme naše klienty při jejich obchodních činnostech, a to ve všech hlavních odvětvích práva.

Kromě toho, že u nás pracuje mezinárodní tým, u nás také vládne skutečně mezinárodní duch. Služby, které poskytujeme našim klientům, doslova překračují nejen hranice různých odvětví práva, ale i hranice států. Plně se koncentrujeme na cíle našich klientů a k jejich dosažení využíváme svých letitých zkušeností i silný obchodní přístup a širokou síť spolupracovníků. Chceme své klienty podporovat od samého začátku jejich podnikání a při každé výzvě, která se jim postaví do cesty.

Věříme, že dlouholeté vztahy jsou základem. Proto děláme vše, co je v našich silách, aby naši klienti předcházeli konfliktům, a jakékoli spory řešíme tím nejsmírnějším způsobem. Proaktivně usilujeme o účinná řešení. K tomu využíváme jak naše právní know-how, tak strategické plánování a management právních projektů.

S našimi klienty komunikujeme anglicky, česky a nizozemsky.

JAK PRACUJEME

Nasloucháme
Analyzujeme
Podíváme se na problém z širší perspektivy a doporučíme nejvhodnější postup
Celý proces máme neustále pod kontrolou a snažíme se dosáhnout co nejlepšího řešení

Myslíme jako právníci, ale nechováme se tak

1
1
Andrej Kandráč

Managing partner

andrej.kandrac@heyninck.cz
Andrej je vedoucím právního oddělení a také zkušený odborník v oblasti práva obchodních korporací. V každé situaci se snaží najít výhodné řešení.

Andrej Kandráč

Managing partner

1
1
Bie Heyninck

Partner

bie.heyninck@heyninck.cz
Bie je zakladatelkou a jednatelkou naší advokátní kanceláře. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti mezinárodních transakcí a vyjednávání. Inspirací je pro ni aikido, ráda tedy kombinuje různorodé energie a spojuje je do rovnovážného a harmonického celku.

Bie Heyninck

Partner

1
1
Juraj Kozic

Lawyer
Juraj se specializuje na řešení sporů a smluvní agendu, kde klade důraz na pochopení a ochranu zájmů klientů a zároveň na praktický přístup řešení právních situací. V těchto oblastech má obrovské zkušenosti také z prostředí renomované české pojišťovny, kde působil před příchodem do našeho týmu. Také on rád cestuje a má rád sport, především plážový volejbal.

Juraj Kozic

Lawyer

1
Martina Ha

Office Manager/Executive Assistant

martina.ha@heyninck.cz
Martina se v kanceláři stará o veškeré administrativně-právní záležitosti.

Martina Ha

Office Manager/Executive Assistant

1
1
Tomáš Havelka

Associate

tomas.havelka@heyninck.cz
Tomáš se zaměřuje na právo obchodních korporací a intenzivně se zajímá o právo Evropské unie. Jeho největším koníčkem jsou běhy na dlouhé vzdálenosti.

Tomáš Havelka

Associate