O NÁS

HEYNINCK & PARTNERS je mezinárodní advokátní kancelář se zaměřením na business a silným napojením na belgický a nizozemský trh. Již více než 20 let provázíme naše klienty při jejich obchodních činnostech, a to ve všech hlavních odvětvích práva.

Kromě toho, že u nás pracuje mezinárodní tým, u nás také vládne skutečně mezinárodní duch. Služby, které poskytujeme našim klientům, doslova překračují nejen hranice různých odvětví práva, ale i hranice států. Plně se koncentrujeme na cíle našich klientů a k jejich dosažení využíváme svých letitých zkušeností i silný obchodní přístup a širokou síť spolupracovníků. Chceme své klienty podporovat od samého začátku jejich podnikání a při každé výzvě, která se jim postaví do cesty.

Věříme, že dlouholeté vztahy jsou základem. Proto děláme vše, co je v našich silách, aby naši klienti předcházeli konfliktům, a jakékoli spory řešíme tím nejsmírnějším způsobem. Proaktivně usilujeme o účinná řešení. K tomu využíváme jak naše právní know-how, tak strategické plánování a management právních projektů.

S našimi klienty komunikujeme anglicky, česky a nizozemsky.

JAK PRACUJEME

Nasloucháme
Analyzujeme
Podíváme se na problém z širší perspektivy a doporučíme nejvhodnější postup
Celý proces máme neustále pod kontrolou a snažíme se dosáhnout co nejlepšího řešení

Myslíme jako právníci, ale nechováme se tak

1
1
Andrej Kandráč

Managing partner

andrej.kandrac@heyninck.cz
Andrej je vedoucím právního oddělení a také zkušený odborník v oblasti práva obchodních korporací. V každé situaci se snaží najít výhodné řešení.

Andrej Kandráč

Managing partner

1
1
Bie Heyninck

Partner

bie.heyninck@heyninck.cz
Bie je zakladatelkou a jednatelkou naší advokátní kanceláře. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti mezinárodních transakcí a vyjednávání. Inspirací je pro ni aikido, ráda tedy kombinuje různorodé energie a spojuje je do rovnovážného a harmonického celku.

Bie Heyninck

Partner

1
1
Juraj Kozic

Lawyer
Juraj se specializuje na řešení sporů a smluvní agendu, kde klade důraz na pochopení a ochranu zájmů klientů a zároveň na praktický přístup řešení právních situací. V těchto oblastech má obrovské zkušenosti také z prostředí renomované české pojišťovny, kde působil před příchodem do našeho týmu. Také on rád cestuje a má rád sport, především plážový volejbal.

Juraj Kozic

Lawyer

1
Martina Ha

Office Manager/Executive Assistant

martina.ha@heyninck.cz
Martina se v kanceláři stará o veškeré administrativně-právní záležitosti.

Martina Ha

Office Manager/Executive Assistant

1
1
Tomáš Havelka

Associate

tomas.havelka@heyninck.cz
Tomáš se zaměřuje na právo obchodních korporací a intenzivně se zajímá o právo Evropské unie. Jeho největším koníčkem jsou běhy na dlouhé vzdálenosti.

Tomáš Havelka

Associate

ZA ČÍM SI STOJÍME

Víme, že poskytování právních služeb jde ruku v ruce s velkou odpovědností vůči našim klientům. Tuto odpovědnost odrážejí naše základní hodnoty, které jsou nedílnou součástí našeho přístupu ke všem otázkám, které řešíme. Tyto hodnoty respektujeme, protože v ně věříme. Po více než 20 let naší úspěšné existence nás pohánějí kupředu.

KLIENT

Klienti jsou pro nás partnery. Spolupracujeme s nimi, nasloucháme jim a vždy se snažíme nabídnout jim ta nejvhodnější řešení.

TÝMOVÁ PRÁCE

S našimi klienty, kolegy a i dalšími zúčastněnými pracujeme jako tým. Budujeme spolu vztahy založené na důvěře a díky tomu, jak kombinujeme své různorodé dovednosti, se schopnosti jednotlivých členů našeho týmu nesčítají, ale násobí.

OTEVŘENOST

Jsme mezinárodní společnost, a proto také pracujeme v mezinárodním duchu, kde nestavíme žádné hranice. Otevřeně sdílíme své zkušenosti, názory a myšlenky, a ke svým klientům zachováváme pragmatický přístup.

AUTENTIČNOST

Jsme, jací jsme. Říkáme pravdu, i když to někdy není lehké, a věříme, že společně dokážeme velké věci.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI ŘÍDIT VÁŠ PROCES

BALÍČKY KONTROLY PRÁVNÍHO ZDRAVÍ

Víme, že každá společnost dbá nejen na své finanční „zdraví“, ale také na to právní. Přesto však mohou mít manažeři společností pocit, že zajistit, aby bylo všechno v pořádku z právního hlediska, je o něco složitější.

Co kdyby bylo ale právo podáno jednoduše, rozděleno do pravidelných, průběžných kontrol zvolených oblastí a dokonce shrnuto do jednoduchých hlášení?

Naše balíčky kontroly právního zdraví jsou sestaveny pro společnosti všech velikostí a typů, a představují nový způsob, jak předcházet právním problémům.

Sledování zvolených oblastí

 

Prevence a včasné zjištění problémů

 

Cenová výhodnost

 

Úspora času

 

Postup krok za krokem

 

Ideální nástroj pro management

 

Pravidelná hlášení

 

Ušito na míru pro všechny typy společností

 

SPOLUVYTVÁŘÍME BUDOUCNOST NAŠICH KLIENTŮ A ROSTEME SPOLU S NIMI

POJĎME ZAČÍT

Máte zájem o více informací? Chcete se na něco zeptat? Pošlete nám e-mail na office@heyninck.cz nebo volejte +420 257 314 111. Jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 17:00 hod.

Adresa

HEYNINCK & PARTNERS
Na Kocínce 210/3
160 00 Praha 6

office@heyninck.cz
(+420) 257 314 111

DIČ: CZ 25 78 89 14
OR Městský soud v Praze C 70363

Úřední hodiny

Po - Pá: od 9 do 17

Spory mezi advokátem a spotřebitelem ze smluv o poskytování právních služeb lze řešit mimosoudně prostřednictvím ČAK.